top of page

Hakkımızda

Artisan workshop, piece of white marble stone and sculpting tools lying on the wooden tabl

Uzun yıllardır hırdavatçılık sektörünün içerisinde olan firmamız 2002 yılından itibaren Almanya'dan DWT marka elektrikli el aletleri ve aksesuarlarını ülkemize getirerek ithalat sürecini başlatmıştır. GÜVEN, KALİTE ve SATIŞ SONRASI HiZMETLERDE MEMNUNiYET ana prensipleriyle hareket eden firmamız, uzun bir süreçte edindiğimiz bütün bilgi, birikim ve tecrübelerini harman­layarak tescilli olan TECNUM markasıyla yeni ürünleri siz degerli kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya başlamıştır. 

Çin Halk Cumhuriyeti'nde bulunan AR-GE ofisimiz, her bir ürünü uzun araştırma ve test süreçlerine tabii tutarak, kendi alanlarında en iyisi olan, ISO 9001/2000 kalite kontrol sistemlerine uygun olarak üretim yapan dünyaca tanınmış, seçkin fabrikaların standartlarında üretme prensibiyle ürün yelpazesini genişletmeye devam edecektir. Portföyümüze eklediğimiz ve ekleyeceğimiz her üründe asla unutmayacağımız ilkemiz; daha iyi kalite, daha uygun fiyat. Kalite geliştirme asla sona ermeyecek bir seyahattir, ama kaliteyi kullanıcı tanımlar. 

Bütün ürünlerimiz Avrupa ve CE standartlarına uygun olup, akredite Avrupa test ve onay firmalarından alınmış olan (Ürün gerekliliklerine gore) TUV, GS, EMC, ROHS, LV, MID, TSE vb. gerekli belgelerle kalitesi tescilli ürünlerdir. 

Bütün ürünlerimiz garanti kapsamı dahilinde olup, satış sonrası hizmetler için ülkemizin bütün bölgelerinde geniş bir servis ağı bulunmaktadır. 

Kalitenin dogru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymak oldugu gerçeğinin bilinciyle hareket ediyoruz. 

Her konuda, daha iyi olabilmek için her türden şikayet, eleştiri ve önerilerinizi bize iletmenize çok önem verdiğimizi bilmeniz isteriz. Yaşamınızın her alanında 

başarılar dileriz. 

bottom of page